راستش تا وقتی که کودک  و نو جوان بودم هیچ از کار دنیا سر در نمی اوردم. فکر میکردم دنیا اوووهه چه قدر بزرگ و شگفت انگیزه ولی الان اصلا اون احساس را ندارم. دنیا چه قدر تنگ و سخت تر میشه هر چه بزرگ تر می شیم انگار وارنه  میشه دنیا کوچیک  میشه و زمان سرعت میگیره . یک زمانی که میرفتیم مدرسه فکر کن 3 ماه تعطیل  بود مدرسه  و یک ساللللللللل که میگذشت میفهمیدیم اوووهه تازه 25 تیر شده وچه قدر کش میاد زمان . الان چه طور هنوز صبح بیدار نشدیم به هیچ کاری مون نرسیدیم شب شده اووههه ساعت 2 شب هست.این رابطه را چه کسی میتونه برای من معادله ش رو در بیاره به منم بگه؟

وبسایت عالیجناب ام زمان ,میشه منبع

مشخصات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

سایت سخت کوشان سرگذشت من Web Collector بازاریابی شبکه ای دیسلاو موزیک طراحی سایت جدید های روز لوتوس قیمت تمامی ادویه جات هندی و ایرانی حهت خرید ادویه رزنیوز دانلکدجلددوم رمان اسیریکروانی مهدی رمضانی کم اوردم دوباره دانلود ترانه اونقد نگاهت سرده بامن رمان شیطان۲ پاسخ سوالات درسهایی از قرآن 961028go چراخراكي ميگو وخرچنگ را دريك گروه گذاشتند رمان انلاین فضول دختر نمونه سوالات آزمون کارشناسان رسمی دادگستری رشته امور بانکی - دانلود رایگان دانلود آهنگ اسمت تو هر نفسمه از سحر قرعه کشی همراه اول شبکه جام جم ساعت چنده امشب